Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez ikinci kez anne baba oldu


Ece Çeşmioğlu, bu özel ve mutlu anı, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile takipçileriyle paylaştı.

Hastane odasından yaptığı paylaşımda, yeni doğan oğlu Hazar ve mutluluk dolu anlarına yer verdi. Çiftin yakın arkadaşları da bu mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadı.

Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu çifti, 2021 yılında evlendi. İlk bebekleri Zeynep ile birlikte, aile saadetlerini tamamlayan çift, şimdi de oğulları Hazar’ı kucaklarına aldı.

Ece Çeşmioğlu’nun Instagram hesabından duyurduğu bu mutlu haber, kısa sürede magazin sayfalarında gündeme geldi.

Sosyal medyada ve magazin dünyasında gündeme gelen çiçeği burnunda anne ve baba için hayranları tebrik mesajlarıyla ünlü oyuncuları kutladı.

İkinci kez anne ve baba olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşayan Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez, oğulları Hazar’ı kucaklarına almanın sevincini yaşıyor. Zeynep’in kardeşi olmasıyla, ailedeki mutluluk ikiye katlandı.

ECE ÇEŞMİOĞLU KİMDİR

1990 doğumlu başarılı oyuncu Ece Çeşmioğlu, kamera karşısına ilk adımını “Çocuklar Duymasın” dizisiyle attı. Kendini hızla geliştirerek “Nehir” ve “Gümüş” gibi dizilerde de rol alan Çeşmioğlu, asıl çıkışını 2006 yılında “İki Aile” dizisindeki Ceren karakteri ile yaptı. Henüz 16 yaşında genç bir yetenek olarak göz dolduran Çeşmioğlu, 2012’de “Firar” dizisiyle ilk başrol tecrübesini yaşadı ve oyunculuk kariyerinde önemli bir döneme imza attı.

Ece Çeşmioğlu, 2008 yılında “Eyvah Halam”, 2009’da vizyona giren “Ev” filmi ile izleyicinin karşısına çıktı. “Ev” filmiyle gösterdiği başarılı performans, onun adını geniş kitlelere duyurdu. 2011’de “Firar”, 2012-2013 yılları arasında “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” ve son olarak “Yaz’ın Öyküsü” ve “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizilerindeki rolleri ile oyunculuk kariyerini zenginleştiren Çeşmioğlu, her bir projesiyle oyunculuk yeteneğini ispatlamaya devam ediyor.

TANER ÖLMEZ KİMDİR

9 Ağustos 1986 Tunceli doğumlu yetenekli oyuncu Taner Ölmez, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan aldığı tiyatro eğitimiyle sanat hayatına adım attı. Gerek dizi gerekse reklam filmlerinde sergilediği başarılı performanslarla adından sıkça söz ettiren Ölmez, özellikle “İstanbul’un Altınları” dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine çekti.

Taner Ölmez’in kariyerindeki yükselişi, “Kapalıçarşı”, “Kül ve Ateş” ve “Tatar Ramazan” gibi dizilerde aldığı rollerle devam etti. Ancak geniş kitlelerce tanınması, “Kayıp Şehir” dizisiyle gerçekleşti. 1,79 m boyu ve 65 kilo ağırlığındaki genç oyuncu, Ülker Albeni, Ülker Sunny, Piyale Pigafest, Turkcell, Finish, Lysol gibi markaların reklamlarında da boy gösterdi.

2012 yılında Osman Sınav’ın yönettiği “Uzun Hikâye” filmiyle sinemaya ilk adımını atan Ölmez, ardından 2013-2015 yılları arasında reyting rekortmeni “Medcezir” dizisinde Mert Asım Serez karakteriyle ekranlarda parladı. Tiyatro sahnesinde de iddiasını gösteren Ölmez, 2014 yılında “Katil Joe” oyunundaki performansıyla Afife Jale Tiyatro Ödülü’nü kazandı.

“Kırık Kalpler Bankası” filmi ve “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisindeki rolleriyle başarısını pekiştiren Taner Ölmez, 2018’de “Müslüm” filmindeki “Ahmet Akbaş” karakteriyle sinema alanındaki yeteneğini bir kez daha kanıtladı. 2019-2021 yılları arasında FOX’ta yayımlanan “Mucize Doktor” dizisinde canlandırdığı Ali Vefa karakteriyle ise büyük beğeni topladı.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x