Şahane Hayatım dizisinde flaş ayrılık: Seyirci ‘Bu kadarı da olmaz’ diyecek


Şahane Hayatım dizisinin 21. bölüm fragmanı ilgiyle bekleniyordu. Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Hilal Altınbilek, Yiğit Özşener gibi oyuncuların yer aldığı yapım kadrosunda büyük bir değişikliğe gidiyor. Yeni bölümde sevilen ismin diziye veda edeceğini görenler konu hakkında araştırmalarını hızlandırdı. İşte Şahane Hayatım dizisinde yaşanacaklar…

ŞAHANE HAYATIM’IN 21. BÖLÜMÜNDE ŞOK ÜSTÜNE ŞOK

Onur’un, Demir’in cesedinden kurtulmak için çıkmazda olduğu ortaya çıkıyor. Cezaevine girmekten korkan Onur, çaresizlik içinde Şebnem’den yardım istiyor. Ancak, Şebnem’in bu teklife vereceği cevap merak konusu.

CANER TOPÇU DİZİYE VEDA EDİYOR

Aysel, Şebnem’e yapılan suikastın arkasında Demir’in olduğunu öğreniyor ve bu gerçekle yüzleşiyor. Oğlunun güvenliği için endişelenen Aysel’in, geçmişten gelen gizemli bir misafiri bulunuyor ve bu misafirin ailenin kaderini nasıl etkileyeceği merak konusu.

MESUT VE ELİF KARŞI KARŞIYA

Elif ise, sahte intihar girişimi sonrasında Mesut’la karşı karşıya geliyor. Mesut, Elif’ten kurtulmaya kararlı ancak Elif’in sürpriz bir hamlesiyle işler değişiyor.

ONUR, DEMİR’İ GÖMMEK İÇİN YARDIM İSTİYOR

Şebnem ise, ailenin geleceğini belirleyecek büyük bir kararın eşiğinde. Ancak, bu kararın getireceği sonuçlar konusunda tereddüt içinde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x