Survivor’da korkunç kaza. Ölümden döndüler

TV8’in sevilen yapımlarından Surivivor’da kırmızı takım yarışmacıları kazandıkları ödülle rüya gibi bir tatil yaptı.

Turks ve Caicos Adaları’nda ultra lüks bir villada konaklama hakkı kazanan Kırmızı Takım, denizin ve güneşin keyfini çıkardı. Ödülün keyfini çıkaran yarışmacılar okyanusta jet ski kullandılar.

KORKUNÇ KAZA YAŞANDI

Yarışmacılar ödülün keyfini yaşarken korkunç bir kaza meydana geldi. Jet ski’nin kontrolünü kaybeden Yunus Emre, Nagihan’ın üzerine hızla ilerledi.

Korkunç çarpışmanın sonunda Nagihan’ın kullandığı jet ski ortadan ikiye bölündü.

Nagihan çok daha kötü sonuçlanabilecek korkunç kazadan sağ salim çıktıktan sonra adeta öfke kustu. “Öldürüyordu beni, öyle gözü kör geldi ki. Bu adamla hiçbir şey yapılmaz. Abi ölüyordum lan ölüyordum!” diyerek Yunus Emre’ye sert çıktı.

Yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamayan Nagihan, “Hayatımda hiç bu kadar ölümle burun buruna geldiğim bir anım olmamıştı. Hani derler ya ‘hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti’, sadece kızımı düşündüm. Çaresiz bir şekilde yaşıyor olduğuma inanmaya çalışıyorum” dedi.

Yunus Emre ise “Öyle büyük bir kaza yaşadık ki hiçbirimize bir şey olmaması yaradanın bir mucizesi” dedi.

ACUN ILICALI CEZAYI AÇIKLADI

Dokunulmazlık oyunu sonrası toplanan konseyde Acum Ilıcalı, Yunus Emre’ye ceza verildiğini açıkladı. Üst üste aldığı cezalardan sonra ödülün keyfini çıkaran Yunus Emre, artık ödüllerde jet ski gibi araçları kullanamayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x